Bezpłatne szkolenie z certyfikatem -Podnoszenie kompetencji kadr medycznych uczestniczących w realizacji profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych

Dodano: 05 październik 2017 , Szkolenia

Bezpłatne szkolenie z certyfikatem - 13-15 października br. w Zajeździe Pocztowym na ul. Jedności 78 w Zielonej Górze w ramach projektu Podnoszenie kompetencji kadr medycznych uczestniczących w realizacji profilaktycznej opieki psychiatrycznej, w tym wczesnego wykrywania objawów zaburzeń psychicznych, realizowanym przez firmę Prometriq Akademia Zarządzania Sp. z o. o. na zlecenie Ministerstwa Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Certyfikowany Partner Centrum Zdrowia Psychicznego - trzydniowe szkolenie (piątek, sobota, niedziela) na temat wczesnego rozpoznawania i leczenia chorób psychicznych, realizowane w osobnych modułach skierowanych do:

- lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej,

- pielęgniarek podstawowej opieki zdrowotnej,

- ratowników medycznych,

- psychologów.

Program szkolenia obejmuje: procedury i system psychiatrycznej opieki w Polsce, rozpoznawanie zaburzeń psychicznych, farmakoterapia, komunikacja z pacjentem, współpraca uczestników opieki, trening metodą Balinta.

Rejestracja na stronie www.prometriq.pl/psychiatria/, Facebook:prometriq 

 

Więcej szczegółów dotyczących szkolenia mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 698 101 798 lub e-mailem: a.sochacka@prometriq.pl oraz na stronie internetowej http://prometriq.pl/psychiatria/.
Zapraszamy!


Monika Michalak

Inspektor
Departament Ochrony Zdrowia,
Wydział Organizacji i Promocji Zdrowia
m.michalak@lubuskie.pl, tel. 68 45 65 517


Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook