Darmowe porady prawne dla lekarzy i lekarzy dentystów

Dodano: 20 kwiecień 2020 , Organizacyjne

 

Darmowe porady prawne dla lekarzy i lekarzy dentystów

Szanowni Państwo,
 
Na stronie Naczelnej Izby Lekarskiej jest informacja o darmowych poradach prawnych, z których mogą korzystać lekarze i lekarze dentyści:
Link: https://nil.org.pl/aktualnosci/4619-darmowe-porady-prawne-dla-lekarzy-i-lekarzy-dentystow

 

Koleżanki i Koledzy,

Jest mi bardzo miło poinformować, że wspólnie z Prezesem Towarzystwa Ubezpieczeń INTER Polska S.A. Januszem Szulikiem podpisaliśmy porozumienie dotyczące zapewnienia wszystkim członkom samorządu lekarskiego możliwości korzystania z bezpłatnych porad i opinii prawnych związanych z koronawirusem SARS-Cov-2. Jest to wyraz wspólnoty i wsparcia, budująca inicjatywa, jakże potrzebna w tym trudnym okresie. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji panującej w naszym kraju i na świecie, pojawia się sporo wątpliwości, również tych dotyczących obszaru prawa medycznego. Wraz z TU Inter Polska S.A. chcemy, abyście poczuli się choć trochę bezpieczniej. Tym samym dziękuję Prezesowi Szulikowi i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej akcji, za gotowość i pomoc.

I ponownie dziękuję Wam, Koleżanki i Koledzy, i wszystkim przedstawicielom personelu medycznego. Wasza praca, oddanie i trud jest nie do ocenienia. W imieniu własnym oraz samorządu lekarskiego obiecuję, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby Wasze prawa były chronione i, że będziemy podejmować jak najwięcej takich inicjatyw.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami, Andrzej Matyja Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej Aby skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w związku z epidemią koronawirusa wystarczy zadzwonić pod numer 22 333 77 00

• Porady świadczone są w formie telekonsultacji.

• Otrzymasz opinię prawną na piśmie, sygnowaną przez adwokata lub radcę prawnego.

• Usługa dostępna 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu.

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook