Otwarcie obiektów sportowo-rekreacyjnych od 6 czerwca!

Dodano: 28 maj 2020 , Organizacyjne

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

Po ponad dwóch miesiącach zamknięcia obiekty sportowo-rekreacyjne otwierają się od 6 czerwca! A my podejmujemy szereg działań wspierających Użytkowników kart MultiSport w powrocie do ćwiczeń.

 

Dbamy o bezpieczeństwo

 

Zapewniamy, że jesteśmy w kontakcie z naszymi Partnerami sportowymi i weryfikujemy poziom zabezpieczeń sanitarnych, by posiadacze kart MultiSport mogli w bezpiecznych i komfortowych warunkach realizować treningi oraz uczestniczyć w grupowych zajęciach sportowych. Powrót do ćwiczeń pozwoli szybko odzyskać kondycję, zniwelować skutki przedłużającej się izolacji oraz w naturalny sposób wzmocnić organizm.

 

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą zasady bezpieczeństwa, których się trzymamy.

WIĘCEJ

 

 Kolejne zasady sanitarne zgodne z rozporządzeniem Rządu będą publikowane na stronie www.kartamultisport.pl/dobrze-ze-jestes/

Wspieramy wszechstronny rozwój

Nasza oferta online będzie nadal dostępna, a w niej m.in. dedykowane treningi sportowe zdrowa dieta (MultiSport Diet oraz warsztaty kulinarne), warsztaty i materiały eksperckie poświęcone mindfulness, usługi wspierające rozwój (nauka języka angielskiego, ebooki i audiobooki), a także aktywności dla dzieci (animacje sportowe oraz bajki). Wszystkie wyżej wymienione dodatki dostępne będą do końca sierpnia.

 

Słuchamy Waszych potrzeb

 

Niezmiennie pozostajemy otwarci na Państwa sugestie i propozycje dotyczące działania Programu MultiSport, jak również prowadzonych przez nas inicjatyw. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze, wspólne treningi. Do zobaczenia!

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół Benefit Systems

 
 
 

 

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook