Zmiana formularzy oświadczeń użytkowników

Dodano: 01 lipiec 2020 , Organizacyjne

Drogi Kliencie!

 

Chcielibyśmy Cię poinformować, że od dnia 1 lipca 2020 r. zmieniają się nasze formularze oświadczeń użytkowników w przedmiocie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Nowe formularze znajdziesz tutaj.

 

Bardzo prosimy, żebyś od dnia 1 lipca 2020 r. zbierał zgody na nowych formularzach, o których mowa powyżej, od wszystkich użytkowników, którzy będą u Ciebie przystępowali do Programu MultiSport. Jednocześnie wyjaśniamy, że zmiana dotyczy tylko nowych użytkowników. Zgody wcześniej przez Ciebie zebrane od obecnych użytkowników Programu MultiSport pozostają cały czas ważne i nie trzeba ich ponownie zbierać.

 

Zmiana wynika z wprowadzenia przez nas nowej Polityki prywatności, czyli dokumentu, który zawiera informacje o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe. Nowa Polityka prywatności co do zasady nie zmienia nic dla Ciebie, jako naszego Klienta, ale wprowadza pewne zmiany dla Użytkowników. Komunikat o zmianie dla Użytkowników znajdziesz tutaj, prośba o jego przekazanie do wszystkich osób, które przystąpiły u Ciebie do Programu MultiSport.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy Cię do kontaktu ze swoim opiekunem Klienta.

 

Pozdrawiamy,

Zespół MultiSport

rejestr lekarzy:

Rejestr lekarzy

Nasz biuletyn:

Doktor

Polub nas:

Facebook